بازی نقشه گنج

بازی نقشه گنج دیروز برای نخستین بار در ایران توسط گروه مهارتهای فردی اجرا شد. این بازی در کشورهای مختلف تحت عنوانهایی نظیر Train of Treasure و Golden Map اجرا میشود.

در این بازی حدود 40 نفر از دانشجویان دوره مهارتهای فردی شرکت کردند و گنجی را که در فاصله میدان فاطمی تا هفت تیر پنهان شده بود جستجو کردند.

برندگان بازی، گروه شماره ١ شامل آقایان وحید بهنام فر، داود فضائلی، حمیدرضا راد، محمدرضا تکبیری و خانم الهه الهی بودند که به آنها تبریک میگوییم.

 

این بازی با هدف پرورش خلاقیت، آزمودن مهارت رهبری، مهارتهای حل مسئله و کار تیمی طراحی و اجرا میشود.


پ.ن.1: اعضای گروه توسعه مهارتهای فردی حدود یک هفته برای طراحی و اجرای بازی زحمت کشیدند که در اینجا از تمام آنها (احسان ریاضی، احمد احمدی، سمیرا رهبر، مونا پاشازاده، ژابیز عنبری و نسیم سلوک) تشکر میکنیم.


پ.ن.2: در طول بازی صحنه های خاطره انگیز زیادی اتفاق افتاد که از جمله آنها میتوان جستجوی ساختمان در حال ساخت توسط تعدادی از خانمها، اصرار برای سوار کردن یکی از اعضا روی موتور به بهانه مشکل حاد برای یکی دیگر از اعضای خانواده، تمرکز همزمان ده نفر از دانشجویان روی ماهیهای استخر و شمارش آنها و .... نام برد.

 

پ.ن.3: از اهالی محل و مغازه های ناحیه  فاطمی تا هفت تیر که صبورانه جستجوها و پرسشهای دانشجویان را تحمل کردند صمیمانه تشکر میکنیم.

 

بازی نقشه گنج به صورت کاملتر (طی یک روز کامل) در اواخر شهریور ماه با تعداد شرکت کننده محدود برگزار میشود. در صورتی که تمایل دارید در دومین بازی نقشه گنج شرکت کنید مشخصات خود را به info@parsmanagement.com ارسال نموده و در موضوع ایمیل عبارت نقشه گنج را ذکر کنید.

/ 3 نظر / 61 بازدید
della

حالا گنج چی بود؟

بازی هیجان انگیزی بود حتما امتحانش کنید

محمد کشاورزیان

اگه آشنایی بیشتری پیدا کنم بدک نیست که این بازیو تجربه کنم