چگونه میتوانیم به تقویت وبلاگ PSDC کمک کنیم؟

بسیاری از دوستان عزیزمان، پیغام می فرستند که چگونه میتوان به این وبلاگ کمک کرد؟ روشهای مختلفی وجود دارد که بعضی از آنها را خدمتتان عرض میکنیم:

- میتوانید مطالبی را که به حوزه وبلاگ مربوط است (طبقه بندی مطالب در سمت چپ پایین وبلاگ آمده) برای ما ایمیل کنید تا با نام خودتان در وبلاگ منتشر شود. ما در این وبلاگ به مشهور شدن انسانهای گمنام زیادی کمک کرده ایم که از جمله آنها میتوان از فروید، یونگ، سلیگمن، ارسطو و ده ها نفر دیگر نام برد. چرا شما یکی از آنها نباشید؟ چشمک

- میتوانید همین الان، آدرس این وبلاگ رو به چند نفر از دوستان صمیمی خود ایمیل کنید. وقت زیادی نمیگیره. اما ارزشش زیاده. چون داریم مطالب علمی به دیگران هدیه میدیم.

- اگر حوصله این دو تا کار رو ندارید، و الان پای فیس بوک نشستید دارید دوستانتون رو Poke میکنید و بی صبرانه در انتظار Poke back هستید، شاید زمان خوبی باشه تا لینک این وبلاگ رو Share کنید تا چند نفر دیگر هم باهاش آشنا بشن.

/ 1 نظر / 8 بازدید
برمک

ممنون از تذکر بجا و پیشنهاد خوبتون . یه تقاضا دارم و اونهم اینکه در رابطه با مطالب مفیدی که در سایت اختصاص می دید یه قسمت برای مطالعه ی بیشتر هم داشته باشید تا یه راهنمایی باشه واسه دوستانی که مایل هستند با جزئیات بیشتری درگیر بشن